Текущее время: 28 мар 2024, 17:06
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Наши посевы (размножение)

Наші сіянці

Как сеем, во что сеем и под чем сеем? Делимся опытом.

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 24 дек 2012, 19:02

а яка температура в тих що не під лампою?
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 24 дек 2012, 23:40

В середньому 20. Вони на верхній полці на вікні, перепадів температури і протягів немає. Я думала що різниця в рості буде значнішою ). А зараз майже впевнена що коли появиться справжнє сонце , ці будуть більш пристосованіші, ніж ті що гріються і світяться штучно.
От якщо б можна було знести стіну і вставити вікно на всю довжину :lol:
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 25 дек 2012, 10:15

так і ще пів даху перекрити склом :) коли з'явиться сонце і потеплішає, різниця буде тільки в тому, що ті які ти підсвічуєш будуть більшими і весною почнуть швидше рости, а ті що не підсвічуєш теж почнуть нормально рости, але вони будуть менші, тому що не росли зимою.
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 25 янв 2013, 11:57

Вчора перевалювала деякі з сіянців (і привитий один), так всі сухі ?, хоч і поливала день до того . Літом все значно простіше (
Вложения
RSCN4020.JPG
RSCN4020.JPG (93.06 KiB) Просмотров: 14449
DSCN3983.JPG
DSCN3983.JPG (54.08 KiB) Просмотров: 14449
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 25 янв 2013, 13:33

в тебе вже почалися весняно-польові роботи :)
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 26 янв 2013, 11:19

Aleksandr писал(а):в тебе вже почалися весняно-польові роботи :)

хотіла пересадить буквально парочку , вийшло більшу половину :roll:
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Виктория » 26 фев 2013, 11:59

Здравствуйте, скажите пожалуйста, кода нужно вынемать сеянцы адениума из теплички. Заранее спасибо за ответ!!!
Виктория
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 26 фев 2013, 11:56

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 26 фев 2013, 13:30

Здравствуйте! Если можно по подробнее, какой возраст? какая тепличка? если можно, то дайте фото :)
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение Виктория » 27 фев 2013, 10:36

Здравствуйте, Александр.Будем знакомы, меня зовут Виктория. Я заказывала у Вас семена (заказ 1754). Спасибо большущее, семена пришли в целости и сохранности!!! Теперь расскажу что и как я делала: 24 февраля утром я завернула семена в мокрую марлю и оставила в тепле на 3-4 часа, затем разложила их на поверхности земляной смеси, одела целофановый пакет и поставила под лампу греться. 25 февраля, ровно через сутки, проклюнулось первоё зернышко)))) На сегодня проросли почти все семечки: часть семян пускает корешок в землю и этот корешок "мохнатый" и я беспокоюсь, это плесень или так и должно быть??? другие уже выпустили зелёную "запятую". Теплички стоят под лампой, там сыро и скапливается конденсат,я их периодически проветриваю. И поэтому возник вопрос, когда снимать теплички, чтобы растения не загнили?
Виктория
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 26 фев 2013, 11:56

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 27 фев 2013, 11:06

я так понимаю вы их выложили на грунт и не присыпали. Если температура выше 30 градусов, то даже при большой влажности сеянцы вряд ли начнут гнить. Если влаги много можно сделать щели или пробить пакет, чтобы проникал свежий воздух. Когда не будет чему уже всходить начинайте делать отверстия в пакете, но резко не снимайте, резкое изменение влажности может привести к замедлению роста или даже к потере молодого сеянца. А белый пушок это первые сосущие корешки, они скоро исчезнут.
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 27 фев 2013, 23:35

тепличка це завжди добре ! Навіть в самій найпростішій сіянці ростуть значно швидше
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Виктория » 28 фев 2013, 11:19

Спасибо за ответ! По-позже отпишусь про результаты моих всходов. Пусть у меня получится)))
Виктория
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 26 фев 2013, 11:56

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 01 мар 2013, 10:24

В мене втрати (. Аденіум якому в січні був рік, недавно пересаджений - зігнив. І все через те що хотіла при пересадці зробити максимально комфортні умови йому для росту і цвітіння. Підсипала в грунт гранули ЦЕОВІТ (для квітів). Напевне йому попалося найбільше, бо хоча я робила просто перевалку, через день стовбурець почав мягшати, а сьогодні пропав остаточно.
він мав вісім бокових гілочок і світло зелене листя яке густо-густо розміщувалося на стовбурі...
Всі інші посадженні в грунт з гранулами добрива напів мякі (. Тепер користуватимуся тільки рідкими підживками (((
Хоча гранули напевне і не погані. Підсипані по краю горшка глоксиніям, вони замітно прискорили їхній ріст. От тільки і аденіуми треба було перше пересадити, почекати два тижні а потім підсипати по краях ...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Akella81 » 01 мар 2013, 15:19

Дуже сумно, Kerija! Співчуваю :( !
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Наші сіянці

Сообщение Aleksandr » 01 мар 2013, 15:23

не хвилюйся це закон чим краще про них дбаєш, тим гірше вони ростуть. а взагалі ти поспішаєш з добривами, нехай вони спочатку почнуть нормальний ріст, а потім вже підкормлюй. а якщо ти робила пересадку, то потрібно чекати не меньше чим місяць
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 02 мар 2013, 15:02

За співчуття дякую ! А от про те що варто менше їм приділяти уваги - не виходить ;), вже більше року собі це говорю, та мені приємно за ними доглядати :D
Та й забрала , накінець то з пошти насіння, тому замість одного втраченого появиться n-нна кількість інших ). ТЕпер хочу не просто цвітіння свого сіянця, а ще щоб він був як мінімум тріплом :lol: !!!
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 11 мар 2013, 10:37

Akella81, як там ті сіянці що ми садили одночасно. Ти задоволений їхнім станом і ростом ? Хоча в мене цей посів був одним з кращих, та восени вони затормозили і так і стоять. Правда чуть потовстіли ,та листя втратили, лиш деякі мають пару підсушених і страшненьких. Наша зима їх здорово "зупиняє". Я впевнена що в цих буде більше шансів зацвісти до осені, от тільки б сонце появилося а не знову сніг :?
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Akella81 » 12 мар 2013, 19:32

Kerija, чесно кажучи вони в мене не дуже швидко ростуть, адже я їх не балую і вони майже зовсім представлені самі собі та матінці природі в кімнатних умовах, та й дійсно восени всі зупинились в рості. Пару рослин з мого наступного посіву, що "відхопили" в грунт торфоперегнойних таблеток, навіть обігнали в рості той мій посів (який ми садили одночасно), сподіваюсь що вони надолужать своє за літо - всеж таки на півдні ростуть :D ! Цікаво, якщо в тебе той посів один з кращих, то я навіть не уявляю які вони в тебе зараз товстуни, оскільки ще тоді вони набагато випередили моїх та й вмієш ти їх відгодувати :roll: ! Бажаю щоб той посів порадував тебе цвітінням в цьому році, і щоб інші також не відставали від них! ;)
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 13 мар 2013, 00:40

Akella81 , за побажання дякую ! ;)
Щодо цвітіння , то в мене чомусь переконання що саме ці (мій і твій) посіви повинні хоча б частина процвісти. Тільки б сонця було достатньо!
А насправді вони не такі вже й надзвичайні. Просто сподобались тим як дружно проросли, рівно росли, а зимою хоча й спали та все ж таки поволі, одночасно! товстіли. З цього посіву ні одного чахлика, при високій всхожості. Ні однієї втрати при пересадках. І до того ж вони всі махрові (крім парочки бонусних), тому й цвітіння таке бажане :D
Та й стільки поп ростити в мене реально ,через рік, не буде можливості. А вони ж то ростуть :shock: ! І віддати не віддам нікого до цвітіння :lol: (не для того ж стільки сортів вибирала)
От такі вони. Живуть на кухні, плита недалеко, тому приходиться листя мити миючим, що їм не дуже подобається (ще місяць- півтора і надворі оживуть)
Вложения
DSCN5030.JPG
DSCN5030.JPG (90.42 KiB) Просмотров: 14358
DSCN5031.JPG
DSCN5031.JPG (94.72 KiB) Просмотров: 14358
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Akella81 » 14 мар 2013, 22:15

Kerija, то вони такі дружні та завзяті, тому що відчули дух змагання (між нашими з тобою сіянцями)!!! По твоїм фото бачу, що у твоїх сідниці більш відгодовані, мої більш витянуті! Фото своїх не викладаю, оскільки пересадив всі в один лоток(вони змішані з іншими посівами), немає всім в достатній кількості жилплощі на південному підвіконні, але як кажуть - "в тісноті та не в обіді"!!! :mrgreen: Я думаю, що теж буду своїх по-трошки віддавати по знайомим, але дійсно, після того як побачу їх квітіння, тут я з тобою повністю згоден! :D
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Пред.След.

Вернуться в Наши посевы (размножение)

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

cron

Поиск

Меню пользователя