Текущее время: 28 мар 2024, 18:43
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Уход, почва, освещение и полив

Грунти і розлихлювачі

Как ухаживать за Адениумом. Рецепты земляных смесей и их обсуждение. Место под солнцем и режимы полива.

Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 20 янв 2013, 16:28

Давайте поговоримо про цеоліт :D
Накінець то я його собі прикупила. Рік назад шукала та пропозицій було мало,зараз значно краще. Правда доставка цього мінералу виходить в два рази більше як його ціна. Я взяла фракцію 4-6 мм, подумавши що аденіумам сподобаються кусочки скали в грунті ). Купляла котячий наповнювач як радять на інших сайтах, та після промивки з нього нічого не залишалося (хоч на упаковці писало "цеоліт" )
хто вже користувався ? В ньому і вкорінюють , і грунт зверху присипають щоб не пересихав
Вложения
RSCN3982.JPG
мокрий
RSCN3982.JPG (93.87 KiB) Просмотров: 23800
RSCN3980.JPG
RSCN3980.JPG (79.62 KiB) Просмотров: 23800
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение Aleksandr » 21 янв 2013, 10:48

в мене є, сам пробував. Великої різниці не помітив, розрихлювач як розрихлювач. Тільки в мене фракція по менше точно не пам'ятаю десь 1-2 мм та 4-5. Після промивки нікуди не зникаю, правда в мене не для котів :) може між ними якась є різниця
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 22 янв 2013, 22:05

можна багато чого прочитати про цеоліт , жалко що твій досвід спростував ці статті ) . Буду присипати землю зверху щоб не перегрівалися.
Та й думаю чистий цеоліт і ціну мав би відповідну , а те що в нас це суміш цеоліту з вкрапленнями іншої руди . На низ і дальше сипатиму керамзіт , він і від замокання збереже і охолодження зимою не створить ) .
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение Aleksandr » 23 янв 2013, 00:09

так в тебе якісь він трохи різнокольоровий :) в мене він весь сірий. брав давно два мішки, ціну не пам'ятаю і сайт той уже не працює, але називався так "Природній карпатський цеоліт" :), а що там цікавого пишуть? що аденіуми ростуть як на дріжджах?
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 23 янв 2013, 11:19

пишуть багато чого , прямо чудо камінь :)

....Цеолит – это минерал-сорбент вулканогенно-осадочного происхождения, имеющий пористое внутреннее строение. Пористая структура, содержащая активные обменные катионы K, Mg, Ca, Na, определяет уникальные адсорбционные, катионообменные и каталитические свойства, которые одновременно обладают высокой кислотоустойчивостью и термостабильностью.
...Установлено, что при контакте с водой цеолитовая порода ощелачивает ее. Значительно понижается жесткость воды...
...применение цеолита при выращивании овощей, фруктов, злаковых, корнеплодов радикально решает проблему получения экологически чистой продукции без радионуклидов, тяжелых металлов, нитратов, пестицидов, хлоридов, болезнетворных бактерий и др....
... в холодильнике цеолит устраняет неприятные запахи и избыточную влагу...
... Цеолит поглощает влагу и этилен, обеспечивая при этом «нулевые потери при хранении продуктов. Для этого необходимо картофель, морковь, свеклу и др. «припудрить» порошком цеолита – и не будет плесени, гнили, прорастания глазков....
...Внесение в почву цеолитов дает двойную выгоду: обеспечение длительного действия внесенного удобрения (эффект пролонгирования) и предотвращение вымывания питательных веществ. Это вызвано тем, что цеолиты характеризуются значительным суммарным объемом пор и способны к ионному обмену питательных веществ удобрений...

і ще багато чого . Хотілось б вірити , мені то найбільше сподобалось що в нього пориста структура і він може утримувати воду і підживки віддаючи їх поступово (причому не охолоджувати коріння)
Я просто купляла якийсь грунт для акваріумів який має дуже пористу структкру (пізніше покажу) , та він польського виробництва і тому ціна кусюча, додавати його в грунт аж ніяк не вигідно ( от я і думала що це цеоліт , тільки "не наш" ), тому й шукала "рідний" :lol: .
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 12 фев 2013, 10:32

оце акваріумний грунт , використання якого сподобалось , та він дорогий і виробник Польща. В нас аналогів поки не знайшла. Він на відміну від цеоліту більш пористіший і значно легший
Вложения
RSCN4434.JPG
RSCN4434.JPG (95.62 KiB) Просмотров: 23766
RSCN4438.JPG
RSCN4438.JPG (80.28 KiB) Просмотров: 23766
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение Aleksandr » 12 фев 2013, 11:07

можна ще знайти старий червоний кірпіч і його розбити на маленькі частинки або використовувати пінопласт, правда він спливає
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 19 фев 2013, 13:49

попробувала я дробити цеглу :lol:
висновок - якщо є щось інше, краще не варто ( до того ж як розумію ці кусочки потім ще якось і продезинфікувати треба! ). Цеоліт є, перліт є, керамзіт і дрібний і великий є - навіщо вигадувати велосипед ?! (цеглину ;) )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение Сергей » 19 сен 2013, 20:40

З приводу "котячого" цеоліту)))
Колись буда аналогічна проблема , заюзав декілька виробників наповнювачів для котячих клозетів. В більшості, переважно вітчизняного виробництва, гранули були з пресованної глини, чистої або з домішками. Така тупо розчинялась в горшку і витікала через дренаж. Лише один, здаеться польського виробництва був з обпаленої при високих температурах глинягого субстракту. Від природнюго цеоліту майже не відрізняеться, пориста структура, нейтральна кислотнісь, дрібна і середня фракція. Единий мінус - ціна))) Чув що є російський аналог - наповнювач "Барсік", але не попадався під руку.
Сергей
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 30
Зарегистрирован: 18 сен 2013, 20:41

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 20 сен 2013, 08:55

теж попалилася на "котячому" цеоліті )))
Купляла аж два різних і хоч невелика фасовка біля 35грн вийшло. Використала тільки пригоршню, решта просто викинула. І хоча на упаковці був напис "цеоліт" після розмочування його не знайшла (. Тоді замовила по інтернету за 100грн - 50кг! Задоволена, правда пересилка через вагу вийшла десь 80грн, та все ж таки дешевше ніж випробування непотрібних котячих наповнювачів :lol:
Тепер мені на довго вистачить )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 янв 2014, 15:27

Купила и я целолит,в инет магазине для аквариумов,Купила и для адешек и в фильтр для рыбок попробовать. Взяла 2 кг фракцией 2-5мм и 1 кг фракцией 1-4 мм . При пересадке подмешаю в грунт. Вот такой он у меня

Изображение

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 11 янв 2014, 17:05

Віка, по чому взяла ? Я брала колись 50кг за 58грн. Він закінчився :shock: . Треба ! Багатьом він не подобається, та в мене деякі ростуть чисто в ньому, ніби нічого. В цеоліт саджу коли аденіум збирається на " той світ", більшість відходять, в деяких листя росте після цього значно більше. Він в мене як "антидеприсант" для рослин ))). Коли його не має страшно. Вчора купила 1кг за 10грн - дорого(. А там де брала вже не має (
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 янв 2014, 17:30

Оксан я брала по 5,80 за кг,что тот ,что тот. Промылся хорошо,на ощуп понравился лёгкий - не холодный.Брала в инет магазине "Аравана" в разделе там где всё для внешних фильтров. Там есть и крупнее фракция- но я подумала это уже чересчур))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение yadviga » 23 сен 2014, 15:53

Девочки, кому надо. Я иак точно закажу. На одном росийском форуме наткнулась на ссылочку на украинский сайт с грунтами. Тут http://www.violet.kiev.ua/categories/45/substratesoil?page=5 и цеолит есть.

только тут кг еще дороже, чем брала Оксана(((
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 23 сен 2014, 16:22

Так зачем там заказывать если на аква форумах цеолит дешевле?
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение yadviga » 23 сен 2014, 16:26

нашла Аравану
вот ссылки, чтоб долго не искали) я искала долго. От количества есть скидка)
1-4 мм http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=26_55&products_id=8829
2-5 мм http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=26_55&products_id=1041
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 23 сен 2014, 22:57

Я там и брала , уже 2 раза, нормальный,мне нравится,и в акве тоже хорошо)
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение yadviga » 24 сен 2014, 11:11

что такое аква форумы?
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 24 сен 2014, 11:15

аквариумные форумы) - только я там ошибку сделала, не аква форумы, а на аква сайтах имелось ввиду) На Ароване часто всё беру для своих аквариумов) а теперь и для адешек)) :D
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Грунти і розлихлювачі

Сообщение kerija » 24 сен 2014, 12:23

Камінці аденіумам пасують всякі) , оці шаріки керамічні як дивлюсь теж для акваріумів і для очистки води йдуть. А то питала там де купляла для чого - не знають ))).
Вік, а доставка камінців тобі не дорого виходить?
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

След.

Вернуться в Уход, почва, освещение и полив

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron

Поиск

Меню пользователя