Текущее время: 28 мар 2024, 22:50
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Экспериментаторская

що наші аденіуми терплять ;)

Здесь пишем о любых экспериментах связанные с вашими растениями.

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 03 авг 2012, 11:25

Кerija, добрий день. Так, я дійсно купив сіянець-середнячок, там були і більш розвинуті рослини. Сорт точно не скажу, якийсь звичайний, а колір начебто червоний. Я так зрозумів, цвітіння гарантовано не буде таким як вказано на малюнку. Ось фото дорослої рослини та сіянців які продавала жінка, я думаю, що малюнки цвітіння які виставлені біля сіянців взяті з інтернету, а тому дуже не переймаюсь за колір – буде сюрприз. Після покупки я теж зацікавився цією рослиною і також замовив насіння махрових адендумів, але в іншому місці, поки що чекаю. Мені цікаво виростити рослину з насіння та подивитись весь процес її розвитку. Зараз з’являється дуже багато екзотичних та цікавих рослин, які кортить придбати.

1.jpg
1.jpg (166.27 KiB) Просмотров: 29050
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 03 авг 2012, 22:04

Akella81 , добрий вечір. Значить в вас все тільки починається ,це може перейти в залежність ;). Від січня я більше 10 разів робила заказ і мені все мало. Вони кожного разу ростуть по іншому, і я не збираюся розтаватися з ними поки вони не зацвітуть ;) (і то по причині що таку кількість дорослих мій дім не вмістить)
Цвітіння лотерея, та мені теж не надто важливий колір , скоріше азарт - ану розкриється махровий, насичено жовтий чи просто якийсь новий сорт з неймовірними мазками (чорно-білими! :lol: )
Удачі вам в посіві!
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 04 авг 2012, 11:41

Aleksandr писал(а):і як ви думаєте скільки їм?

Ну добре не хочете вгадувати, тоді сам скажу, їм півтора роки, ось фото для порівняння

IMG_9035 (500 x 750).jpg
IMG_9035 (500 x 750).jpg (83.92 KiB) Просмотров: 29625
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 04 авг 2012, 11:45

kerija писал(а): от ні щоб погортати пару сотень сторінок п*ючи каву біля монітору , пішов всеж таки найлегшим шляхом :lol:


сам знайшов, уже йде до мене, надіюсь сьогодні заберу. За 5 грам - 25 грн. ну і доставка 15 :D. Буду експериментувати.
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 04 авг 2012, 12:00

Aleksandr писал(а):
Aleksandr писал(а):і як ви думаєте скільки їм?

Ну добре не хочете вгадувати, тоді сам скажу, їм півтора роки, ось фото для порівняння

IMG_9035 (500 x 750).jpg


Хто не хоче вгадувати ?, я не з ними ;), я припускала що два (з запасом відразу) ,та чомусь моя відповідь опинилася в середині твого тексту (перепрошую)
невже мої в півтора будуть такі як твій більший (ура!)
і Саш, той що лежить, який вид (сорт)??? В мене є Ред Аврора з вузьким і чуть хвилястим листям (любимчик) і хочеться такого як в тебе
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 04 авг 2012, 12:12

той що лежить, який вид (сорт)?

Adenium Obesum Desert Rose BOSOM JADE
невже мої в півтора будуть такі як твій більший (ура!)

думаю, якщо і будуть, то не всі. Це в мене один такий переросток, він із самого початку обганяв усіх інших. Зараз він майже наздогнав мого трьох річного мультифлорума, але цвісти не хоче. в цьому році з того ж посіву буде цвісти тільки один HAVE A DREAM IS THE MOST BEAUTIFUL, він в два рази менший за цього, як зацвіте викладу фото
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 04 авг 2012, 14:35

В мене є таких два сіянці, та з тих ,повільніших(карлики). Бачила фото цвітіння цього сорту - шапкою .
на вулиці літо, в твоїх ще є час щоб набрати бутони! Хіба твій мультифлорум не був в бутонах, він що довше думає ніж махрові? Мульти означає що квітів буде в рази більше?
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 04 авг 2012, 14:44

ні він уже зацвів, поїду подивлюсь, так це означає багатоквітковий
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 04 авг 2012, 15:48

Akella81 писал(а):Всем здравствуйте! Я тоже решил поэкспериментировать над своим единственным адениумом - хотел попробовать сформировать крону, а резать его жалко, поэтому воспользовался цитокининовой пастой которую купил когда-то. Вот что на сегодняшний получилось:


скажіть, а як ви її застосовували? просто намазали трохи голкою? чи царапали до живих тканин?
я тут почитав про неї, то це не зовсім безпечна штука. на одній рослині рекомендується пророщувати не більше трьох почок, я б на вашому місці обрізав би зайві, залишив би тільки 3-5 штучок ближче до каудекса.
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 04 авг 2012, 17:17

Кerija, дякую. Я вже підготував горщики з ґрунтом для посіву, чекаю на посівну кампанію! :D
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 04 авг 2012, 17:19

Aleksandr, я брав зовсім трішки пасти на кінчик зубочистки (можна голкою, але до деревини паста краще пристає чим до металу), та намащував точку росту (почку) не проколюючи тканини рослини. Я до цього казав що захопився та дійсно перебільшив з кількістю (думаю більше так робити не буду), я теж читав що дія пасти на рослину може бути непередбачуваною та може мати негативні наслідки, але обрізати зайві мені жаль, буду спостерігати за рослиною, і якщо вам цікаво – розповім про результати. Все ж таки це експеримент. При цьому я думаю що рослина сама вирішить що зайве, і до летальних наслідків це не призведе! ;)
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 04 авг 2012, 18:37

Akella81 писал(а):Aleksandr, я брав зовсім трішки пасти на кінчик зубочистки (можна голкою, але до деревини паста краще пристає чим до металу), та намащував точку росту (почку) не проколюючи тканини рослини. Я до цього казав що захопився та дійсно перебільшив з кількістю (думаю більше так робити не буду), я теж читав що дія пасти на рослину може бути непередбачуваною та може мати негативні наслідки, але обрізати зайві мені жаль, буду спостерігати за рослиною, і якщо вам цікаво – розповім про результати. Все ж таки це експеримент. При цьому я думаю що рослина сама вирішить що зайве, і до летальних наслідків це не призведе! ;)

Цікаво , так як в мене навіть на купленому,дорослому, при пробудженні 8 гілочок , три останні (по черзі пробудження) якось ніби тормозять в рості. Так що обовязково розказуйте і показуйте,а ми будем робити висновки і стосовно своїх лінивих адешенят ;)
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 04 авг 2012, 19:20

отакий в нас вигин на сьогодні (це сіянці з першого повідомлення),і ця "укладка" не заважає їм рости )
Вложения
DSCN0883.JPG
DSCN0883.JPG (73.23 KiB) Просмотров: 29615
DSCN0884.JPG
DSCN0884.JPG (79.6 KiB) Просмотров: 29615
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Aleksandr » 07 авг 2012, 14:21

забрав в суботу цю пасту, дякуючи продавцю, який дуже бистро мені її відправив. На аденіумах ще не провіряв але інжир та лимони трохи помазав, про результати напишу пізніше
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 22 авг 2012, 09:08

Мій Аденіум, який був помазаний цитокініновою пастою, зараз виглядає так:

2.jpg
2.jpg (33.96 KiB) Просмотров: 29050
3.jpg
3.jpg (49.03 KiB) Просмотров: 29050
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 22 авг 2012, 20:02

Akella81 ,а такий нічого получився , пишний ! І негативних наслідків пасти немає ). Листя в твого гарне , мої більшість мають широке і лопухасте , а твій так густо-густо і довге !
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 24 авг 2012, 09:46

Kerija, мій якийсь витягнутий довговязень з копною вузького листя на верхівці – чимось нагадує пальму. Твої більш коренасті та відкормлені, і з більш м’ясистим листям!
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение kerija » 24 авг 2012, 21:21

через два -три місяці в тебе будуть такі ж . Буде точно таке "м*ясисте" листя ;), це в більшості , а тонколисті попадають не так часто ( по крайній мірі мені).
А твою пальму завжди можна підкоротити ,хоча б мені було жалко . Перший я різанула лише тоді коли в запасі було вже штук 35 сіянців , втрати не такі відчутні ;) , хоча при буть якому способі обрізки ніхто не пропав. А от верхушка при обрізці не дає 100% приживання (
а щодо відкормленості - це залежить лише від насіння. Ти купив "середнячка" ,самих товстіших залишають собі. В мене є куплений , привитив, та така глиста ! І не росте в нього каудекс, ні від сонця ні від підживки. Сіянці деякі роблять те ж саме
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение Akella81 » 24 авг 2012, 22:37

Да, такі вони цікаві, ростуть самі по собі, незалежно від наших бажань, як та кішка що гуляє сама по собі! :roll:
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: що наші аденіуми терплять ;)

Сообщение roli1974 » 27 сен 2012, 08:04

У кого нибудь был опыт сращивания нескольких адешек? Есть два претендента на этот эксперимент
Аватар пользователя
roli1974
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 35
Зарегистрирован: 05 сен 2012, 08:55

Пред.След.

Вернуться в Экспериментаторская

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron

Поиск

Меню пользователя