Текущее время: 28 мар 2024, 21:24
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Размножение

Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 18 янв 2014, 11:04

Що з цього вийде не знаю )
те що посів був за рано бачу вже, помідорчики мені не подобаються, буду підсівати ще, та сьогодні хочу показати перець
сорт Бебі, перчики мають бути до 30мм, кубковидні, суміш (жовті, зелені, червоні)
В описі сорту написано що цікаві дітям. Мені цікаві тим що при такій карликовості плоду перець має бути солодким ! Такі плоди до тепер попадались тільки гострі ). Хочу маринованих маленьких перчиків :)
а здивував от чим
RSCN6466.JPG
RSCN6466.JPG (82.22 KiB) Просмотров: 26691

RSCN6464.JPG
RSCN6464.JPG (58.07 KiB) Просмотров: 26691

RSCN6465.JPG
RSCN6465.JPG (61.56 KiB) Просмотров: 26691

розсада ледве дотягую 5ти см, а вже хоче цвісти ). В описі сорту написано що потребує підв*язки, я й подумала що це високий сорт, а взагалі його теперішня карликовість радує :D
стоять біля аденіумів і що не радує це те що буквально після сходів всі кліщі збіглися саме на перець (, сьогодні буде друга обробка, напевне його листя смачніше ніж у аденіумів )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 18 янв 2014, 11:09

і огірок. Посаджений був відразу після Різдва, так як куплені в магазині для грецького салату були просто не їстивні. А так хотілося смаку і запаху свіжого огірочка) Поки все добре, виглядає чудово, а що робитиму і чим світитиму немаленьку ліану подумаю потім :lol:
RSCN6460.JPG
RSCN6460.JPG (87.97 KiB) Просмотров: 26690

огірочки кліщ теж любить (знаю по теплиці)
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 18 янв 2014, 18:43

Оксан вот это у тебя перчик выдал,так рано цветёт- это единичный случай или на других особях тоже есть бутончики? Не слышала ещё о маленьких сладких перчиках,только о горьких). Ты затронула интересующую меня тему- декоративного перчика,в прошлом году увидела фото на форуме маленького декоративного перчика,покрытого уйма разных по цвету плодиков - зелёные,жёлтые,оранжевые,баклажановые,красные. Вообщем восхижению моему не было придела,загорелась я этим перчиком,искала семена - но не нашла(( Потом как -то была в магазине местном, а там иногда выставляют цветочки, и увидела вот такой перчик,ну вообщем ходила кругами, ходила и сорвала перчинку втихую)) Она была оранжевой, я её принесла и положила, так она у меня пролежала, подсохла, и я вытащила с неё семена, не знаю успела она созреть или нет, но попробую посеять ,наверно как и семена адешек тоже в конце февраля, хотя руки чешутся, а ты вон пишешь , что поспешила с посевом, наверно тогда буду точно ждать февраля.
Вот такой вот перчик у знакомой наблюдала,красивые они,не знаю что с ним потом делать- потому как я его не ем,ну может в консервацию кинуть))

Изображение

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 18 янв 2014, 18:50

Ну разве не прелесть?? ))
Ещё хотела спросить - а ты когда сеяла что они у тебя уже по 5 см? Хотелось бы угадать с посевом, чтоб плодики были готовы к сезону консервирования))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 19 янв 2014, 10:15

Віка, мені теж подобаються ці карликові сорти ), час від часу навіть когось підсівала. Та зупиняло саме те що гіркий ! Теж не їм, в концервацію від сили штучки три мені потрібно от і не хотілось тримати горшки цих перців зимою.
Щодо сіяння) . Час прийшов ! Перцям саме те. Свої сіяла в 20тих числах грудня(їм біля місяця) Якщо б було сонячно я й не переживала, жалко якщо почнуть витягуватися. З 4х тільки о дин поки з бутонами ), так що не знаю чи це сортова особливість ). Про солодкий , невеликий перець, почула восени по телевізору, показували місто де його сіють дуже багато, потім висушують і додають до всього ). А потім попалось в каталогу СВ три сорти перцю, правда насіння дороге (30грн за пакетик), тому взяла тільки 2 види (і то мікси, щоб були і червоні і зелені і жовті :D ). Другий має бути до 5см шириною і до 22довжиною. Як розумію на вигляд стандартний пекучий, тільки солодкий на смак ). Якщо нормально ростимуть насінням поділюсь. Опис цих сортів і їхні фото ніде більше не знайшла, так що поки не попробую "на зуб" і не побачу як ростуть , нічого сказати не можу
Ти можеш починати сіяти свої, не всі одразу а штучки так 2-4. Перець має довгий період росту, на розсаду(для городу) добре садити вже, щоб до висадки в грунт він був з бутонами - тоді він і плодоносити буде скоріше і до морозів. Мій сусід пару кущів забирає на вікно і перець хоч й помаліше плодоносить цілу зиму. Ми перець пересіваєм кожного року через клімат , а він може значно більше )))
Одразу й провіриш чи дозрів ), насіння перця добре замочувати в стимуляторі, або й відразу пророщувати на салфетці. Сходить воно довго. Та в плоді дозріває нормально, часами беру насіння з магазинних плодів, всхожість нормальна )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 19 янв 2014, 17:41

Всё уговорили, я это сделала, посадила 7 семян сразу в грунт для адешек, буду смотреть взойдёт нет, увлажнила и жду)))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 21 янв 2014, 09:45

Чудово ! Чекаєм разом :D
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 30 янв 2014, 23:50

Посадила 19 января на крещение 7 семян перчика, 29 вчера увидела, что одно из них прорастать начало, поставила стаканчик под лампу, а к вечеру 30 обнаружила второй проросший сеянец))) Ура, быть у меня ПЕРЦАМ))) Интересно ещё будут всходить, так долго этих ждала....с адешками как-то повеселее, результаты первые быстрее, а то я уж подумала, что семена не созревшие всё таки были, а нет, есть маленький но результат))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 31 янв 2014, 12:36

Два це добре ))). От зійдуть усі , будеш думати що з ними робити і куди ставити...
Свої пересадила в пласмасові горшки , в кокос. Пробувала ростити в торфяних горшечках та вони якимось грибком чорним покрились(. Тепер вони займають більшу частину найосвітленішого підвіконника.
перед пересадкою
RSCN6603.JPG
RSCN6603.JPG (84.41 KiB) Просмотров: 26656

RSCN6605.JPG
RSCN6605.JPG (58.27 KiB) Просмотров: 26656

RSCN6602.JPG
RSCN6602.JPG (63.28 KiB) Просмотров: 26656

RSCN6608.JPG
RSCN6608.JPG (55.11 KiB) Просмотров: 26656

і цілим, цвітун ), ростом і п*яти см не має
RSCN6614.JPG
RSCN6614.JPG (75.59 KiB) Просмотров: 26656
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 31 янв 2014, 13:56

і на сонці, квіточка просто мініатюрна )
RSCN6670.JPG
RSCN6670.JPG (62.79 KiB) Просмотров: 26656

RSCN6671.JPG
RSCN6671.JPG (56.52 KiB) Просмотров: 26656
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 31 янв 2014, 20:26

Оксан классные)) А у тебя сколько перчиков растёт? Я у себя покопалась в стаканчике и обнаружила ещё 2 зёрнышка прорастают, теперь их можно сказать 4-ре)) Я тут полазила по форумах посмотрела темки о декоративных перчиках,так их так много разных всяких,красивые такие)) Так там некоторые сажают в один вазон по два перца, чтоб пышнее было. Есть сорта которые вообще не прищипывают, и они низкорослые , сами ветвятся- пушистые такие деревца) а есть такие что прищипывают их. Так же с опылением, некоторые пишут что не опыляли специально, сами перчики получались после цветения, другие пишут что не завязывались, пока кисточкой не начали опылять. Ты свои как- опыляешь- нет? Цветут уже все или это один такой скороспелый экземпляр?
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 01 фев 2014, 10:11

Всього 8 штучок ). Теж читала форуми про перчики, хотілося б декількох сортів, та все мати не можливо ;)
Відкрита квіточка тільки одна, поки. Один сорт, маленькі кубковидні, всі чотири в бутонах,другий - довгі і тонкі видно що тільки накльовуються ). Напевне дрібно плідні починають цвісти скоріше
Переопиляти попробую, та першу залишу так), подивлюсь що з цього вийде
Читала що економити на просторі їм не треба,та й пересадки вони не дуже люблять, тому зразу посадила в горшечки діаметром 16, звідси площа зайнята на підвіконні ))). Думаю половину точно висаджу в грунт, в травні, серед квітів вони дивитимуться цікаво
На днях була в магазині "Дім, сад, город" то там було штук шість різних сортів гостро-декоративних перчиків, не купила, та визріває думка що можна висадити пізніше в город, а потім коли зацвітуть вибрати кращі екземпляри і в горшки )))
маняк :lol: , з пізньо-зимовим загостренням в потребі щось посадити в мене з*явилися ще й ризомки ахіменесів, чисто випадково, я цього зовсім не хотіла :?
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 01 фев 2014, 15:49

Оксан,я тоже читала что эти декоративные перчики некоторые в огород высаживали,другие двор украшали,вообщем тебе с этим полегче будет,можно насадить разных и действительно посмотреть что они из себя представляют,и те что больше всего понравятся на зиму в дом забрать)) они много летки пишут). Ох и долго прорастают,у меня они вообще такие маленькие торчат,в инете покрупнее видела,таких же только проросших,может у меня сорт попадётся не большой,хочу маленьких компактных ,пушистых и красивых)) в кухне будет стоять)
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 03 фев 2014, 10:05

місця вони займають достатньо ;)(в дорослому стані). Компактні хіба що по висоті, ті що були в мене (колись), мали широку крону - саме через неї і потихеньку зводилися ))). Аденіумів, річних, на місце дорослого перця штук 4, як мінімум , влізе )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 03 фев 2014, 17:48

Вот до чего дожились,считаем в адениумах - место на подоконниках))
У меня взошло два перчика нормально,а ещё два с кожурой стоят уже несколько дней,сегодня попробовала размочить её чтоб снять,ужасно не удобно,на адешках проще они потолще да и шкурочка у них размокает лучше. Вообщем одну сняла вроде не повредила,хотя плёночка осталась на сеянце,но с ней пусть уже как-то сам справляется,боюсь повредить,такие тоненькие стоят, щас размочу второго и тоже попытаюсь снять. Больше не всходят вроде,поэтому наверно результат окончателен 4 из 7-ми взошло)) хоть бы не сломать их со своими экзекуциями )
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 10 фев 2014, 16:25

Так, щодо перців - цвітуть, без опилення нічого не зав*язується ). З опиленням все легко, пилку багато, та от завязі з часом оппадають(. Чому ще не вияснила та можливо через грунт. Більше нічого в дома не було тому посадила в чистий кокос, який дуже швидко пересихає.
А от огірки здивували. Поки добре ростуть, після прищипки росте дві верхівки. Виглядають так
RSCN6830.JPG
RSCN6830.JPG (85.07 KiB) Просмотров: 26636

RSCN6831.JPG
RSCN6831.JPG (73.75 KiB) Просмотров: 26636

RSCN6832.JPG
RSCN6832.JPG (71.11 KiB) Просмотров: 26636

завтра чекаю на відкриття квіточки )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 10 фев 2014, 16:52

Читала про перчики,им не желателен пересохший грунт,должен всегда быть влажный как у фиалок, могут и завязи сбрасывать поэтому. Мои перцы махонькие, только первую пару листиков пустил двое первенцов , а два которые я снимала шляпки, один так и стоит, а другому не вышло снять плёнку тоже не померает не растёт. На всякий случай положила во влажную салфетку ещё 5 семян, наблюдаю.
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 10 фев 2014, 20:20

попробую не давати їм пересихати ...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение kerija » 13 фев 2014, 11:20

перший перчик) , маніпюсенький
RSCN6854.JPG
RSCN6854.JPG (68.77 KiB) Просмотров: 26629

і огірок зацвів, от ще б аденіумам такого насиченого жовтого кольору
RSCN6863.JPG
RSCN6863.JPG (60.92 KiB) Просмотров: 26629

RSCN6860.JPG
RSCN6860.JPG (73.25 KiB) Просмотров: 26629
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Помідор, огірок. перець в кімнатних умовах ;)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 13 фев 2014, 18:55

а на фотке перчик не пересохший - как-то у него листики свисают?
а это мои малыши)

Изображение

Изображение

а те 5 семян что я во влажной салфетке проращивала, три семени уже корень пустили и я посадила в грунт ,два ещё молчат. Теперь жду когда прорастут те , что посадила в грунт)
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

След.

Вернуться в Размножение

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron

Поиск

Меню пользователя