Текущее время: 19 мар 2024, 13:44
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Прививка, обрезание и формирования кроны

Привиті аденіуми (куплені)

Большой частью этот раздел посвящен Адениуму.

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 сен 2013, 17:14

Оксан здорово ты их пристроила,лампа выглядит уютно)))думаю под ней им хорошо,как какудыксы у всех твёрденькие,уже поливала своих? У меня у Санты те две почки что были набухшими уже потихоньку листочки выдают первые,совсем манюсенькие ,не вооружённым глазом не заметишь,а Валентин стоит в глубоком сне без изменения но твёрденький,Санта тоже уже твёрдый,я их только опрыскивала,один раз с эпином,а так просто водичкой.
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение Akella81 » 11 сен 2013, 20:39

Kerija, таке враження що на фото таємна експериментальна лабораторія - такий загадковий вигляд має, може освітлення так впливає на уяву! :D
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 12 сен 2013, 08:56

уже поливала своих?

Вчора здалось що вони повністю сухі, тому полила з цирконом, по краю горщика. Там чіпси кокосові, тому думаю їм не нашкодить. Можливо Олександр мав рацію, говорячи про твої, що можливо вони почнуть рости вже аж весною. Страшно ( , З листочками вже видно як поливати, а таких голих незрозуміло :? . Якщо замало, всмоктуючі корінчики не появляться, забагато - одразу зігниють...
В мене на одному теж ніби бруньки пробуджуються, а так просто стоять. Хто не зайде, питають як це я так умудрилася замучити рослинки :D , перший раз я навіть не зрозуміла слів "що пропали, захворіли чимось ? "
таємна експериментальна лабораторія - такий загадковий вигляд має

Akella81 , скафандра треба собі купить ) , щоб картина була повною, і маску на носа :lol:
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 12 сен 2013, 13:53

Не мой Санта просыпается уже видно листочки вырезаются с почек,а Валентин может и не проснётся в этом году,кто знает,видимых изменений нет,хорошо хоть твёрдый стоит,главное что не хуже,стабильность - вырисовывается) На моих вчера глянули,и вообще сказали что это кактус,я была в шоке))))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 14 сен 2013, 07:49

На моих вчера глянули,и вообще сказали что это кактус,я была в шоке)))

:lol:
от ми тут на сайтах про аденіуми практично живемо ;), та зі знайомих тільки один сказав : "знаю, читав!", останній раз аденіуми пррівняли з толстянкою (грошовим деревом) )))
Чоловік переконує всіх що я мандрагори вирощую, Всі чули (хто ж не дивився Гарі Поттера), відразу цікавинка в очах і наступне питання : "що з ними роблять?, може і мені треба? " - навіть в людей далеких від зеленої хвороби :D
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение Aleksandr » 18 сен 2013, 22:01

а я з такою погодою своїх уже не поливав півтора місяця :) не ризикую, стоять в теплиці і не як не прокинуться, добре що хоч тверді. Скоро теж під лампи підуть.

kerija, ти не пробувала із своєї лампи знімати оцю прозору кришку, вона ж зменшує яскравість, чи то так потрібно для розсіювання?
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 19 сен 2013, 09:11

мені знов здається що лампа заслабенька,світлодіодна (. Вона ж невеличка. Кришку не знімала, та думаю це мало що змінить, бачила яскравіші світлодіоди, та ціна...
Думаю ще якусь на ту полку приєднати,хоча найпростішу люмку. А то на тій полці просто темно. Додаткове освітлення так, та як основне для рослин не підходить
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение Aleksandr » 27 сен 2013, 18:27

в мене ростуть під звичайними люмінесцентними, тут головне визначити кількість, а світлодіодні, то дуже дороге задоволення :)
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 02 окт 2013, 08:58

Саша, крім того що задоволення справді дороге ,я остаточно переконалася що як основне освітлення вона ні до чого. Деякий час мене не було вдома, тому можу сказати з впевненістю люмки кращі ! На полці під світлодіодною осипалися бутони і листя теж жовтіє і опадає, а рослини під люмками майже не замітили зміни сонця на штучне світло. Навіть маленький сіянець пробує ростити бутон )
буду міняти світлодіодну на дві прості ), інакше не перезимуєм :D
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 10 окт 2013, 09:24

а ми спимо-о-о-о ...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 11 окт 2013, 09:28

Надоїло мені дивитися на ці голі крокозябри, поставила їх добу тому на нижній підігрів, горшки знизу аж гарячі. Зате вже замітно що вони повеселіли, на двох достатньо сильно бруньки набухли, а корінь, який від приїзду був мягкуватим став твердішим. Я їх ще й полила добре. Весною процес пробудження значно простіший ;)
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 окт 2013, 14:27

ого как ,это такие явные изменения всего за сутки? Я своим лампу прикупила обычную,ней подсвечиваю,а то что-то под светодиодной не вижу особого эффекта,мой Санта не спешит растить листики,а Валентин и вовсе в спячке.
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 11 окт 2013, 19:21

Я теж здивувалася, та нічому іншому, "крім теплих ніг" приписати таких змін не можу. Як посадила так і стояли муміями, ніякого руху. До того ж частина стояли під світодіодами, а частина на підвіконні ловили сонце. Деякі верхівки було видно що живі та не росли, а зараз реально "надулись" бруньки.
В будинку ще ж не гріється, можливо тому вони й вирішили що не треба просинатись, а цілодобове тепло заставило їх змінити свою думку :). Мені легше коли є хоча б два листка, по їхньому стані легше зрозуміти що робиться з рослиною, тому свої я грітиму і надалі,а через пару днів подумаю про світло
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 19 окт 2013, 08:57

Що ж , мої прививки так і не проснулися (. Теплий коврик допоміг пробудити бруньки, та на сьогодні вони почали сохнути, листочки не розвиваються(
приходиться тільки надіятись що в такому виді перезимують без втрат...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 19 окт 2013, 15:30

А я свои поставила под обычную лампу,а то стояли под светодиодной и ни туда и ни сюда,даже Санта с почками вроде уснул и застыл,под лампочкой обычной,у санты началось движение и развитие тех почек,и даже на Валентине начали набухать на двух ветках почки,я на Валентина даже не надеялась,теперь подсвечиваю их каждый вечер и пол ночи под этой лампой, полив всё так же скудный.
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 10 дек 2013, 16:14

Мій Посейдон, той що адаптацію проходить на підвіконнику, під час поливу зміг мене здивувати ))). В нього на трьох гілочках листочки не більші однієї монети, а в серединці зачатки бутонів)
Сорт старий, квітка проста, та я завжди хотіла саме простої квітки з ярко вираженою каймою. Хоче цвісти , я не мішатиму ), якщо витягне бутони десь на Різдво матиму голе деревце в цвіту )))
на інших гілочках таке ж, просто фокус поки три гілки не бере
RSCN5979.JPG
RSCN5979.JPG (44.81 KiB) Просмотров: 29993
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 10 дек 2013, 18:00

А я своему Валентину уже два раза выщипывала бутоны,а теперь смотрю он ещё на одной ветке бутоны растит.... А Санта растит бутоны,трудно сейчас с поливом,боюсь не долить,и перелить страшно...
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 11 дек 2013, 19:50

Вік, а може дати Валентину шанс ;), всього одну квіточку...
Показую свого Посейдона (цілого) , він тільки просинається, з листочками в нього туго та бутончики видно що розвиваються добре, тому й думаю що йому не заважко буде ))) Уже добре замітно на трьох верхніх)
RSCN6063.JPG
RSCN6063.JPG (43.12 KiB) Просмотров: 29988

RSCN6058.JPG
RSCN6058.JPG (48.21 KiB) Просмотров: 29988
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 12 дек 2013, 00:33

Посейдон молодец,ему проще будет с бутонами так как они не махровые у него. Ты дашь ему процвести на всех ветках? Меня даже не соблазняй,мой Валентин упрямый конечно...но у него набухшие почки стоят,хочу чтоб он развивал веточки,а он стоит и бутоны кидает((( Вот сейчас вроде ещё одна почка проклёвывается ,но так долго и не охотно,а на месте первых бутонов выщипнутых уже появилась заместительная точка роста ,есть почка которая вылупилась,но застыла на этой же ветке были бутоны вторые те что отщипнула.А у Санты на самом большом бутончике уже розовинка видна на краю))) но тоже очень очень медленно растёт,там 4 бутона сейчас,боюсь с поливом не угодить....
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Привиті аденіуми (куплені)

Сообщение kerija » 12 дек 2013, 11:38

у Санты на самом большом бутончике уже розовинка видна на краю)))

- значить Санта в тебе справжній ))). В мого мені хотілось щоб кайма була ширша (бутони в нього завжди були тільки розові), а кайма більш-менш виразна стає на другий, третій день
А Посейдон росте як хоче, я тільки спостерігатиму. Нижні бруньки теж зупинились в рості, та думаю весною все піде як треба. І справді просту квітку рослині легше зростити, ти маєш рацію. Та й сонця не має зовсім (
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Пред.След.

Вернуться в Прививка, обрезание и формирования кроны

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron

Поиск

Меню пользователя