Текущее время: 28 мар 2024, 22:40
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Наши посевы (размножение)

Торфоперегнійні таблетки

Как сеем, во что сеем и под чем сеем? Делимся опытом.

Re: Торфоперегнійні таблетки

Сообщение kerija » 19 авг 2012, 11:03

прочитала вчора на якомусь сайті про 5 видів грунту в який треба сіяти аденіуми , а про торфоперегнійні таблетки лише застереження - "ні в якому разі" . Пояснення в тому що попробуй потім дістати адешку з цієї самої таблетки і запевняння що в них росте строго один морковидний корінь . Я не погоджуюсь . А де вибір ? В перліті наприклад значно важче визначити вологість як в таблетці. Корінь ? Я показувала міні при пересадці, в таблетці корінь значно більший ,довший і більш розгалужений.
Я не те щоб когось переконувала, кожен так чи інакше робить вибір сам, та ці таблетки заслужили щоб і їхній варіант розглядали ;)))
на фото міні посіяні в один день, зліва в таблетку
Вложения
RSCN0802.JPG
RSCN0802.JPG (80.12 KiB) Просмотров: 8927
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Торфоперегнійні таблетки

Сообщение Akella81 » 19 авг 2012, 21:08

Різниця суттєва. Кожний обирає сам як і в що сіяти, відповідно нарікати може на себе, якщо буде щось не так. Дякую Kerija, що показала нам цей спосіб посадки рослин Аденіума і свої результати!
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Торфоперегнійні таблетки

Сообщение kerija » 21 авг 2012, 12:28

Та я що ? Я за справедливість ! ;)))
Для себе я вже вибір зробила ,сію в таблетки а пересаджую в кактусний грунт + перліт + попіл + дрібний керамзіт , присипаючи це зверху акваріумним грунтом (пористим, він легший ніж звичайний)
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Пред.

Вернуться в Наши посевы (размножение)

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17

cron

Поиск

Меню пользователя