Текущее время: 28 мар 2024, 20:04
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Наши посевы (размножение)

Наші сіянці

Как сеем, во что сеем и под чем сеем? Делимся опытом.

Re: Наші сіянці

Сообщение yadviga » 22 янв 2016, 23:20

надо и себе этот осмокот заказать. у меня код 51 от Александра, вверху лопухи, а каудекс практически сдулся...
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Re: Наші сіянці

Сообщение Алясик » 23 янв 2016, 16:39

Оксан, а по чому ти визначаеш, пересушенi чи нi? I як часто ти iх поливала i чи вони в тебе спали чи хоч потехеньку росли? Боюсь своiх як залити так i пересушити. Поливаю як каудекс стае м'яким i вони в мене не сплять хоча i без пiдсвiтки i тепла. Це тi, яким уже 2роки.
Алясик
Местный
Местный
 
Сообщений: 88
Зарегистрирован: 06 окт 2015, 15:22

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 23 янв 2016, 20:16

Оль , що пересушені визначила коли пересаджувала. Так думала що ніби нормально поливаю. Коли надворі без морозу лила навіть так що знизу текло. А тут витягнула і усі мали дуже мало дрібних корінців, а грубші вялі. Коли полив нормальний то багато тонких,білих корінчиків. Їх я не знайшла
Поливаю по настрою, без буть якої системи та тут ще мій грунт "командує". Грубий кокос і цеоліт пересихає на ура. В іншому грунті я їх просто заливаю
Та от до помякшення каудекса стараюсь не доводити. В мене такі рослини потім довго відходять і тормозять.
Що сплять суджу по тому що верхівки заліплені. Вони з листям, чуть розгубили восени , та не критично. Та просто стоять. Вкоріненні черенки розгортають листя і видно що нарощують тонкі корінці ,та вони до недавна стояли під лампами. Парочка випустила бутони, та вони помаленьку їх сиплять. Лиш тільки в тих що досипала шаріків замітно що верхушки почали набухати, дехто розвертає вже їх. Температура від 10-15 вночі, до 30 коли сонячно вдень. Балкон
Теж завжди боюсь то залити то засушити. Та вони не такі вже й ніженки ). Того року навіть подумати не могла що залишу усіх на балконі, цього - бачу що вони задоволені і в мене "гора з пліч" . Скоріше переживаю за тих хто на підвіконниках в кімнатах і знизу батереї шпарять )))
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Алясик » 24 янв 2016, 00:47

Я своi сушила, думала, спать будут. Начиталася,що пiсля перiоду спокою цвiтуть краще. Але спати вони не захотiли, тож буду з весни iнтенсивно удобрювати, бо дуже вже квiтiв хочеться.
Алясик
Местный
Местный
 
Сообщений: 88
Зарегистрирован: 06 окт 2015, 15:22

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 24 янв 2016, 11:11

Так і є. Вони краще цвітуть після періоду спокою (природнього). А от зробити цей період правильним у нас не всім вдається. В мене не виходить ). Коли бачу на верхівці копну листя то розумію що без води ця рослина не витягне :? . Цього року тримала їх біля скла і на балконі ,з надією що саме це, тобто холод, дасть їм можливість відпочити. Весною буде видно. Хоч більш схиляюсь що мої все ж таки не цвітуть через бідний грунт. Того року почала інтенсивно удобряти, щоб заложили бутони - частина від такого щастя погнила...
І ще мучуся чого прививки цвітуть, а сіянці ні ? Так , одиниці цвітуть , та в % співвідношені це смішно )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение Алясик » 24 янв 2016, 11:39

Читала на iншому форумi, що для раннього зацвiтання сiянцi не прищипують нi зверху нi корiння, тримають в тiсних горщиках i удобрюють кожен третiй полив. Таким чином сiянцi зацвiтають до року. Цього року теж так попробую, бо ранiше всiм корiння щипала i удобрювала рiдко.
Алясик
Местный
Местный
 
Сообщений: 88
Зарегистрирован: 06 окт 2015, 15:22

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 24 янв 2016, 11:59

Тогорішній посів ріс приблизно по твому рецепту. Подобалось все і попи і листя, та потрібні були підвої, тож я їх почикала, усіх )Не бутонився ніхто, та щодо підживки, я як завжди, була не послідовна. Правда верхушки повкорінювала, буду дивитись далі.
Звернула увагу що для рівного росту сіянців треба їм різко не міняти умови. Ні температурні , ні по освітленню і не пересушувати. Хотіла була їм дати більше сонця і винесла в теплицю (а це зміна денних і нічних температур), так вони в сплячку пішли, потім довго їх розганяла.
Цього року трохи підкорегую - ростимуть на підвіконні , коли появиться більш-менш стабільне сонце, слідкуватиму щоб не пересушувати, осмокот ,щоб постійна підживка була( 4-5місяців) і часами оприскування добривом по листю ))). Теж хочу знайти спосіб зацвітання до року, або біля того :D
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 01 фев 2016, 20:09

RSCN3720.JPG
RSCN3720.JPG (60.71 KiB) Просмотров: 39997

RSCN3719.JPG
RSCN3719.JPG (69.1 KiB) Просмотров: 39997

Сакда яка трохи почалась рухатись ), помогла пересадка ,після якої десь половина пішла в ріст
RSCN3718.JPG
RSCN3718.JPG (49.13 KiB) Просмотров: 39997

RSCN3717.JPG
RSCN3717.JPG (57.97 KiB) Просмотров: 39997
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение yadviga » 01 фев 2016, 22:05

надо свои пересадить... так места(((
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Re: Наші сіянці

Сообщение clivia » 02 фев 2016, 01:22

Попки класнючие!!! Оксан,семян нету лишних? ;)
clivia
Продвинутый
Продвинутый
 
Сообщений: 205
Зарегистрирован: 20 май 2015, 11:40

Re: Наші сіянці

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 02 фев 2016, 02:32

Да попастики загляденье, в какие стаканчики пересадила- 200 гр?
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 02 фев 2016, 10:29

Ох Свєт , ох Свєт ! Я ж тебе питала коли вони ще зріли. Хтось сказав що не збирається сіяти ))). Буквально пару штучок буде, все інше пороз*їзджалося вже давно )
Мені теж сподобалось що вони не обманули моїх сподівань ;). Чомусь була впевнена і в запиленні, і в хорошому рості і гарній всхожості ). Прикро правда що мамочка так і не може очухатись, напівжива

Стаканчики 180, це в них Сакди і пересаджені ті що росли по 4 в стаканчиках. Чуть землі і вони кругом ніби захищені стінкою стакана. Та такі вийшли худішими, хоч і в два рази вищими від цих що в касетах. В касетах поки так і сидять. Думаю чи не взяти одразу 500гр :? , теж не матиму поки де поставити. Хоча листя почало втрачати колір, видно що їм вже пора в іншу тару...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение clivia » 02 фев 2016, 20:42

Оксан,да я так спросила,а вдруг завалялись.Посевы это же заразительно. ;)
clivia
Продвинутый
Продвинутый
 
Сообщений: 205
Зарегистрирован: 20 май 2015, 11:40

Re: Наші сіянці

Сообщение Алясик » 03 фев 2016, 12:35

Треба i своiх пересадити, а то мучу iх мало тарою, через те, мабуть, i ростуть погано.
Алясик
Местный
Местный
 
Сообщений: 88
Зарегистрирован: 06 окт 2015, 15:22

Re: Наші сіянці

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 25 фев 2016, 02:30

11 февраля устроила посевную заодно с пересадками адешек постарше. Сеяла Ксюшкины Сагдочки и Симоны, ну и свои семки проверяла на всхожесть.Решила проращивать на ботарее и напрасно, температура не стабильная, вроде сразу хорошо топили, потом только наночь хорошо, днём так себе, а потом потеплело на улице и вовсе перестали топить... Поэтому всходили не охотно и долго, надоело мне это всё и я решила поставить теплички под крышку аквариумов, как делала раньше, и это им помогло, стали всходить.
Собственно результаты таковы - Сакдочками нарадоваться не могу, взошли практически все разом,Симоны упрямились так же как и мои, но после того как поставила под крышку аквы начали всходить, всё ещё стоят там, жду может ещё кто взойдёт. Мои семки были совсем махонькими и те что взошли сеянцы очень хиленькие,я помогала им выскакивать с кожуры, тоже тепличку ещё держу под крышкой аквы.
А те сеянцы Сакдочки и Симоны что я сеяла зимой , ну так чисто от нетерпения медленно растут... Сакдочки все пять так и есть, а Симоны у меня слабые какие то... взошли сразу все 6, а потом два сгинуло, сейчас один остался более мение живой и три задохлика которые и не помирают и не развиваются.



Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Наші сіянці

Сообщение kerija » 25 фев 2016, 11:22

дивлюсь тебе до роботи потягнуло ;)
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Наші сіянці

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 25 фев 2016, 13:09

Ну так весна же... тянет))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Наші сіянці

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 01 мар 2016, 15:07

Ну вот созрела на следующий отчёт о посеве 11 февраля, на батарее видимо не понравилось им прорастать, не стабильная температура, думала всё посев без поворотно можно считать неудачей, а нет))) поставила я контейнеры под крышку аквариума и о чудо, они стремительно начали прорастать. Ксюха семки от Симоны из 24 уже 22 нормальные и один ещё думает, завис, мои семки тоже начали прорастать, но им всем помогала снимала шкурки сразу, они махонькие как и семки в прочем были, тут конечно не всё так радужно было... всего проросло 14, два сгнило так как я покалечила тельце при снятии шкурок, остальные пока живы, может взошло бы и больше, но я корова случайно один раз задела контейнер и они там хорошенько взболтались и я не все семки нашла чтоб помочь им и снять кожуру, такие лилипуты по сравнению с остальными. Ну и Сакдочки все 10 взошли.

Симоны вот такие



мои лилипуты



Симоны и мои лилипуты рядом для сравнения



Ну и почти все вместе, три сеянца сагды не вошло в кадр, они были раньше отсажены в свои домики и стоят на кухне)

Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Наші сіянці

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 10 фев 2017, 13:18

8.02 Поставила я свои прошлогодние семена на проращивание в ватных дисках, поскольку семена мои были очень мелкими и им тяжело в прошлом году было прорастать, и я всем помогала, снимала кожуру, было не очень удобно делать это вытаскивая с грунта, песчинки на пальцах оказывались, и можно было запросто повредить сеянчик. В этот раз, поэтому было решено их проращивать на дисках( такой метод видела на другом форуме)

Изображение

на сегодня уже два сеянца прорастать начали , пустили корешки,я их освободила от кожуры, чуть позже положу на грунт,чтоб свободно прорастали там.

Изображение

Изображение

Семенам год, как по мне выглядят вполне нормально, набухли)))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Наші сіянці

Сообщение yadviga » 10 фев 2017, 13:32

с почином :) пусть растут здоровыми и крепкими
Желание и любопытство - два глаза, магически преображающие мир (с)
Аватар пользователя
yadviga
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1265
Зарегистрирован: 29 июл 2014, 13:52
Откуда: Днепропетровск

Пред.След.

Вернуться в Наши посевы (размножение)

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

cron

Поиск

Меню пользователя