Текущее время: 27 апр 2024, 16:41
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Цветение и формирование бутонов

Adenium "Christmas Santaclaus "

Хвастаемся нашими цветущими зелеными питомцами.

Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 09 янв 2014, 02:02

Хочу рассказать о прививке Adenium "Christmas Santaclaus " , он сегодня уже 10 -е сутки как в полном роспуске, ещё бодрячком стоит, вообще не ожидала от махруна столь продолжительного цветения, думала ну максимум неделька, возможно на это повлияло то, что нет больше других бутонов , плюс не жаркая погода, под лампой я его приопустила , когда он раскрылся уже полностью, на поверхности горшка 25 градусов. Ещё по поводу каёмки необычной - феолетовой, как я и предполагала - она со временем стала исчезать, сейчас есть только на одном лепестке) Теперь очень интересно как же он себя проявит в летнем цветении, учитывая то, что говорят что часто отличается цветение зимнее от летнего, буду ждать с нетерпением сюрприза от него) Ну и пару фоток в процессе развития цветка:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение AlterEgo » 10 янв 2014, 20:38

Доброго вечора. Випадково натрапила на ваш форум і вирішила зареєструватись, адже я теж такий собі "садівник-любитель".Та помітила,що у вас переважно обговоення аденіумів, чому ж так мало тем про інші рослини? Я затятий квітникар (троянди, лілеї,дельфініуми, хризантеми і ще багато-багато іншого), також захоплююсь вирощуванням садової суниці (звичайної та НСД). ХОЧЕТЬСЯ ЗНАЙТИ ОДНОДУМЦІВ!
AlterEgo
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 08 дек 2013, 00:12

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 11 янв 2014, 10:26

AlterEgo, доброго дня !
Можна я поясню ). Так сталося що насіння аденіумів (яке довго шукала), знайшла саме на цьому сайті. На даний час це найбільше захоплення, любимчик серед рослин). Догляд саме за аденіумами змінив ставлення до кімнатних рослин в цілому . І головна причина напевне в тому що я знайшла ідеальну рослину(для себе) доглядати за якою можна цілісінький рік ( в рослини немає вираженого періоду спокою, можна сіяти , різати, прививати в любий час ) :D
а про те що нам до вподоби ми любимо поговорити ;)

Хоча інші рослини аж ніяк не забуті ! Все під контролем ) . Знайомі інколи кажуть "помішаний" садівник любитель. Ми всі тут такі ). Не думаю що можна обмежитися однією рослиною (видом). Інколи правда мішає нестача місця, в квартирі,наприклад, не сильно розженешся, та кожний потихеньку щось підсіює, підсаджує, перевалює - просто ці процеси не висвітлює :D
Тут є розділ про інші рослини, та не завжди є час відкривати нові теми. Відкривайте, пишіть про маленькі дрібниці які впливають на ріст і росвиток рослин, а ми приєднаємось до обговорення !
в мене вже зараз росте розсада колеусів, циперусі, фіалок, перець, помідори та огірки (для більшості заскоро, та цікаво що з цього вийде ! )
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 янв 2014, 12:54

Я ещё немного добавлю ".Та помітила,що у вас переважно обговоення аденіумів, чому ж так мало тем про інші рослини? " -я так связываю это,потому как ,этот форум привязан к интернет магазину, где основным товаром есть семена адениума и сеянцы. Но на форуме есть отдельный подраздел, где можно обсуждать другие растения, было бы время и желание)))
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение AlterEgo » 11 янв 2014, 17:43

Привіт, дівчата! ;) Мене звати Оля, живу на Волині, не далеко від Луцька. І щось мені підказує, що також захочеться виростити аденіум собі! Була впевнена, що аденіум примхлива рослина, а у мене ж зимою в кімнатах не більше 22-двух градусів, як думаєте переживе? Чи може й починати не варто? :?:
AlterEgo
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 08 дек 2013, 00:12

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 11 янв 2014, 17:51

Оля , доброго вечора ! Я Оксана і теж живу недалеко від Луцька :D
Починати варто ! До недавна в мене в кімнатах температура зимою була 17-19, росли і навіть цвіли (прививки), зараз тепліше , сушать листя та ростуть. Все вийде !
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 11 янв 2014, 17:59

Привет!! Я тоже голосую в поддержку этого чудесного растения,теперь они у меня любимчики!! У меня на подоконнике где живут сеянцы сейчас температура 18 градусов,адешки при такой температуре просто впадают в спячку и скидывают листву,но не все,некоторые всё равно стоят зелёные,всё индивидуально. Но для успешного проращивания семян нужна высокая температура , не меньше 30 градусов желательно.
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение AlterEgo » 11 янв 2014, 18:41

Дякую за підтримку! Отже наскільки я зрозуміла краще починати сіяти весною (так щоб напевне).
Оксана, а де можна купити насіння Аденіума у Луцьку? У мене ж не має ніяких, то можу почати з самих простих сортів. Що скажете?
AlterEgo
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 08 дек 2013, 00:12

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 11 янв 2014, 19:25

Я брала тут :). Все швидко, можна і зараз замовити , вони будуть утеплені
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение Aleksandr » 14 янв 2014, 15:43

Мене в аденіумах привабило його коріння та каудекс, і перше я його побачив на виставці кактусів, там був не сортовий аденіум, а вид Multiflorum. Коли почав цікавитись, то виявляється є величезна кількість сортів і з дуже різноманітним цвітінням :)
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение AlterEgo » 14 янв 2014, 22:58

А ви багато маєте сортів? А коли сієте, це ж така кількість! Собі залишите кілька, а інші продаєте, бо ж де подіти таку кількість? Їх і розташувати в квартирі десь потрібно, як же з ними?
AlterEgo
Новичок
Новичок
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 08 дек 2013, 00:12

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение Aleksandr » 14 янв 2014, 23:39

якщо це питання до мене, то в мене вони ростуть в теплиці :) сортів багато але чи всі вони передадуть сортові ознаки, то це під питанням :)
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 16 янв 2014, 20:05

якщо до мене (питання), то я жадна ) , сію багато і вперта ) , сказала що роздаватиму тільки після того як процвітуть . Купила стелажа на три полки, лампи і поки вони майже вміщаються (+ два підвіконника) :lol: . Коли зацвітатимуть дублі, одразу й віддаватиму, бажаючих поки достатньо...
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 27 июн 2014, 15:57

На Санте обнаружены бутоны,очень интересно было бы увидеть разницу зимнего цветения под лампами и летнее

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 28 июн 2014, 15:32

Цікаво як кайма себе проявить )))
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 28 июн 2014, 16:15

думаю в летнем цветении сиреневая кайма не проявится, пишут что под лампами у них бывает часто кайма, а на солнышке врядле, но интересно, на Санте совсем крохотные бутоны, его точно не застану(((
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение kerija » 30 июн 2014, 11:22

Шо за настрій ! Мамі фотоапарат залишиш і матимеш щоденне фото )))
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 08 июл 2014, 00:00

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 26 июл 2014, 10:54

Когда уезжала,оставляла его с 9 бутонами,один был уже на грани раскрытия,очень было интересно ,как цветение будет отличатся от зимнего , когда вернулась ,через неделю, обнаружила цветущим,один бутон в раскрытии, и на другой ветке маленький один остался,остальные отсушил наверно,маме сказала поливать не часто, чтоб не залила пока меня не было, растения всё таки важней сохранить, позже ещё зацветут. Как я и думала на бутоне летнего цветения отсутствовала тёмно фиолетовая кайма, есть просто белая, как и положено у этого сорта. Но всё равно сорт красивущий, мне нравится очень)

Изображение

Изображение
Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

Re: Adenium "Christmas Santaclaus "

Сообщение -=ВИКТОРИЯ=- » 07 дек 2014, 17:19

После осенней обрезки - пыталась продублировать сорт, Санта выдал по две веточки с каждой обрезанной и сейчас на двух ветках обнаружила бутнончики, снова хочет меня радовать на новый год))





Аватар пользователя
-=ВИКТОРИЯ=-
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 1998
Зарегистрирован: 31 мар 2013, 02:19
Откуда: Кировоград

След.

Вернуться в Цветение и формирование бутонов

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 125

cron

Поиск

Меню пользователя