Текущее время: 28 мар 2024, 11:27
Изменить размер шрифта
GreenPlace.com.ua

Болезни и вредители

Боротьба зі шкідниками!

Боротьба зі шкідниками!

Сообщение Akella81 » 30 окт 2012, 15:35

В кого є досвід вирощування цитрусових, підкажіть будь-ласка ефективний спосіб знешкодження червоного павутинного кліща, а то я ніяк не можу справитись з цим шкідником на своєму лимоні! :oops:
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Боротьба зі шкідниками!

Сообщение kerija » 01 ноя 2012, 21:16

Мені теж цікаво. Та ніхто чомусь не хоче поділитися дієвим способом( . Я три роки боролася з щитовками і кліщиками на каламандині. Весна , літо, осінь - перемагаю я, зима і усьо , ми знов лисі(. На інших рослинах трохи допомагає водка змішана з миючим засобом ( протирання листя) та ненадовго .На цитрусових лише листя скоріше сиплеться .Ну ще актрофіт , проливаю грунт, та в моїх напевне імунітет вже до цього препарату. А хімією в будинку не хочеться(
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Боротьба зі шкідниками!

Сообщение Akella81 » 02 ноя 2012, 10:23

Kerija, дякую! Я весною придбав садженець лимону та мандарину, влітку як завівся в мене цей кліщ, так до сьогодні не можу його здихатись! Пробував хімією і народними способами (хоз. милом та чесночним розчином)- має тимчасовий ефект, а потім ці гості знову навідуються! Чесно кажучи думаю, що всі методи мають лише профілактичний характер і зовсім знешкодити цих шкідників не вдасться. :evil:
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев

Re: Боротьба зі шкідниками!

Сообщение kerija » 02 ноя 2012, 21:01

Чесно кажучи думаю, що всі методи мають лише профілактичний характер і зовсім знешкодити цих шкідників не вдасться. :evil:[/quote]


:D , це точно ! Головне щоб ми перемагали частіше :lol:
Аватар пользователя
kerija
Гуру
Гуру
 
Сообщений: 2822
Зарегистрирован: 16 июл 2012, 09:04

Re: Боротьба зі шкідниками!

Сообщение Aleksandr » 05 ноя 2012, 22:55

в мене є цитрусові, боровся правда не з кліщем, а з щитовкою, гусіню. Але для кактусів застосовую Актеллік, один мінус СМЕРДИТЬ, але добре помагає, якщо будеш застосовувати то краще поставити десь на улиці (поки ще тепло) і добре обприскати, а рештою полити рослину, щоб отрута попала в сік, через 2 неділі знову все це зробити, бо повилупляються яйця і почнуть знову гристи, а скоро він почне зимувати, і якщо опаде все листя, то це буде його смерть.
Дорогие форумчане, пожалуйста, по возможности перед загрузкой фотографий обрежьте их этой программой.
Обмеження: 640Х860, 0.12Mb
Аватар пользователя
Aleksandr
Администратор
Администратор
 
Сообщений: 464
Зарегистрирован: 20 сен 2011, 11:03
Откуда: Київ

Re: Боротьба зі шкідниками!

Сообщение Akella81 » 06 ноя 2012, 01:12

Дякую за пораду, буду продовжувати боротьбу з ними!
Akella81
Форумчанин
Форумчанин
 
Сообщений: 161
Зарегистрирован: 25 июл 2012, 22:15
Откуда: г. Николаев


Вернуться в Болезни и вредители

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron

Поиск

Меню пользователя